Інформація про стан захворюваності на Covid-19

Дата: 03.08.2021 09:36

Як повідомляє адміністрація КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД», станом на 02 серпня 2021 року на Великобурлуччині з початку року підтверджених випадків на Covid-19 – 306, з них 17 дітей.

По Великобурлуцькій селищній територіальній громаді станом на 02 серпня підтверджених випадків на Covid-19 - 263, з них 14 дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває 4 особи, амбулаторно лікується 1 особа, померло 9 осіб, одужало 249 осіб.

Станом на 02 серпня 2021 року по Вільхуватській сільській територіальній громаді підтверджених випадків на Covid-19 - 43, з них 3 дитини. Померла 1 особа, на стаціонарному лікуванні - 0 осіб, вилікувалось - 42 особи.