Вшанували пам’ять загиблих та померлих великобурлучан - учасників АТО

Дата: 30.07.2021 14:52

Скорботні заходи до 7-ї річниці з дня загибелі великобурлучанина, воїна-десантника 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, учасника антитерористичної операції Дмитра Посохова відбулися зранку 30 липня в селі Плоске Великобурлуцької територіальної громади.

До могили відважного патріота, який у липні 2014 року віддав своє життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, прийшли рідні, представники Великобурлуцької селищної ради, першого відділу Куп’янського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасники АТО, односельці.

Щирі слова на згадку світлої пам’яті Дмитра Посохова прозвучали від заступника Великобурлуцького селищного голови Андрія Чернявського та голови первинної ветеранської організації села Плоске Юлії Козубової.

Присутні вшанували пам’ять і померлого через складну хворобу ще одного учасника АТО, великобурлучанина Олега Канівця.

Протоієрей  Харківської єпархії ПЦУ отець Олег відслужив на сільському цвинтарі панахиду за упокій душ загиблих та померлих учасників АТО.

У цей день заступник Великобурлуцького селищного голови Андрій Чернявський також поклав квіти і до меморіальної дошки Дмитру Посохову, встановленої біля Площанського ліцею.