Проведено засідання виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради

Дата: 29.07.2021 16:48

В ході чергового засідання виконкому, яке відбулося 28 липня, розглянули 30 питань.

Зі звітом про виконання Великобурлуцького селищного бюджету за І півріччя 2021 року виступила начальник фінансового управління Олена Іванова. Начальник загального відділу Ніна Зажарська підбила підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до селищної ради за І півріччя поточного року. Інформацію виступаючих було взято до відома.

Далі на засіданні обговорили хід підготовки закладів освіти Великобурлуцької селищної ради до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років.

Як повідомив начальник Управління освіти, культури та спорту селищної ради Олександр Мельников,  станом на 27 липня 2021 року до роботи в осінньо-зимовий період з 22 закладів освіти підготовлено 18, або 86 % від плану. У 3 закладах загальної середньої освіти та 1 закладі дошкільної освіти ремонти ще тривають. У закладах освіти проведені часткові поточні ремонти: фарбування, побілка, поклейка шпалер, заміна лінолеуму, часткова заміна системи водовідведення.

Про підготовку Великобурлуцького КВКП «Водоканал» до роботи в осінньо-зимовий період на засіданні доповів директор підприємства Олександр Мозговський.

На засіданні виконкому було прийнято низку рішень, а саме:

- про затвердження складу комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості;

- про надання згоди на приватизацію житлового приміщення громадянину Шишкову Михайлу Олександровичу;

- про виправлення помилки у свідоцтві про право власності на домоволодіння громадянки Федоренко Ганни Мусіївни;

- про створення конкурсної комісії із визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Великобурлуцької селищної ради;

- про затвердження плану культурно-масових заходів до святкування 30-ї річниці незалежності України та Дня Великобурлуцької територіальної громади;

- про погодження розміщення атракціонів ФОП Венгер Артем Анатолійович;

- про присвоєння та уточнення поштових адрес деяким житловим будинкам громадян;

- про взяття на квартирний та соціальний квартирний облік дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- про продовження цілодобового перебування однієї неповнолітньої та однієї малолітньої дитини  в спеціальних і санаторних закладах Харківської області;

- про затвердження висновку комісії з питань захисту прав дитини селищної ради, засідання якої відбулося 15 липня 2021 року, щодо визначення місця проживання малолітньої дитини разом з матір’ю.

Також в ході засідання було розглянуто 9 заяв мешканців Великобурлуцької громади щодо надання їм одноразової матеріальної допомоги на лікування.