Чистота і впорядкованість населених пунктів – наша спільна справа

Дата: 28.07.2021 11:40

Трудові будні робітників Великобурлуцької селищної ради, які працевлаштовані на період виконання громадських робіт, завжди на виду. В селищі Великий Бурлук вони здійснюють покіс трави та бур’яну, видаляють поросль, підмітають тротуари, прибирають сміття, доглядають за клумбами та зеленими насадженнями, поливають квіти. За літньої спекотної погоди приступають до роботи вже о п’ятій годині ранку, а також працюють пізньої вечірньої пори.

Шановні жителі, керівники підприємств, установ та організацій Великобурлуцької територіальної громади! Звертаємося до вас з проханням дотримуватись Правил благоустрою. Поважайте працю людей, чиїми стараннями наводиться та підтримується чистота і порядок у населених пунктах!