Призначено радника селищного голови з питань взаємодії з учасниками АТО

Дата: 27.07.2021 15:57

23 липня у залі засідань Великобурлуцької селищної ради відбулася зустріч селищного голови Віктора Терещенка з жителями громади - учасниками АТО/ООС.

Під час заходу Віктор Терещенко представив призначеного радника селищного голови на громадських засадах з питань взаємодії з учасниками АТО/ООС та членами сімей загиблих – Андрія Вініченка.

Начальник відділу соціального захисту населення селищної ради Світлана Ромаза також надала присутнім роз’яснення з питань соціального захисту, а саме: пільгового перевезення та санаторно-курортного лікування учасників АТО, безкоштовного забезпечення технічними засобами реабілітації інвалідів – учасників АТО.