Новини Червонохвильського старостинського округу

Дата: 21.07.2021 15:00

У селі Червона Хвиля проводять ремонт будівлі колишньої сільської ради, де нині розміщується офіс старости. Тут вже побудували новий ганок, поштукатурили зовнішні стіни, поштукатурили та пофарбували цоколь, пофарбували вікна та відкоси на них, металеві решітки та двері, два фронтони  на входах.

Триває і ремонт службової квартири в селі, що знаходиться на балансі Великобурлуцької селищної ради. Це помешкання виділили для проживання отцю Аверкію, настоятелю Свято-Пантелеймонівського храму в селі Червона Хвиля. До ремонту долучилися староста Червонохвильського старостинського округу Алла Клейн, працівники офісу старости, робітники, які тимчасово працевлаштовані для виконання громадських робіт, а також небайдужі жителі села.

«Спільними зусиллями ми вже привели у належний стан подвір’я та присадибну ділянку. У будинку штукатуримо, фарбуємо, білимо. – ділиться новинами Алла Клейн. – Відремонтували дві кімнати, залишилось ще дві, а також кухня, ванна і два коридори. Хто ж, як не ми, може підтримати і допомогти нашому священнослужителю».

Великобурлуцька селищна рада вдячна всім жителям громади, які мають бажання безкорисливо робити добрі вчинки!