Підприємства Великобурлуччини запрошують до участі у Національному Сорочинському ярмарку

Дата: 21.07.2021 09:36

З 17 по 22 серпня 2021 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області проводитиметься найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід - Національний Сорочинський ярмарок.

У загальній експозиції регіону буде представлена продукція м’ясокомбінатів, молокозаводів, кондитерських фабрик, виробників круп, борошна, цукру, хлібобулочних та лікеро-горілчаних виробів, меду, промислових товарів.

Підприємства агропромислового комплексу Великобурлуцької громади запрошують взяти участь у ярмарковій торгівлі та презентації експозиції виробників Харківщини.

Щодо умов участі звертатися до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації за тел.: 705-01-60, 095-047-45-57 – Юлія Марчук.