Новини Підсереднянського старостинського округу

Дата: 21.07.2021 08:41

У весняно-літній період на території Підсереднянського старостинського округу продовжують підтримувати задовільний санітарний стан. У населених пунктах постійно проводиться покіс трави та вирубка порослі біля автобусних зупинок, біля братських могил, на стадіоні, на територіях комунальних закладів та в місцях загального користування. На території старостинського округу знаходиться 5 кладовищ, всі вони підтримуються у належному стані.

Проводиться обслуговування вуличного освітлення по селищах округу, своєчасно замінюються лампи та ліхтарі. За спонсорської підтримки базового сільськогосподарського підприємства ПрАТ «Підсереднє» в селищі Дорошенкове по вул. Софіївська було замінено електропровід вуличного освітлення. Також ПрАТ Підсереднє допомогло винайняти спецтехніку, якою провели грейдерування вулиць з грунтовим покриттям в селищі Малахове.