Інформація про захворюваність на Covid-19 та стан вакцинації у Великобурлуцькій громаді

Дата: 20.07.2021 15:34

За інформацією адміністрації КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» станом на 20 липня 2021 року на Великобурлуччині з початку року зареєстровано підтверджених випадків на Covid-19 – 304, з них 17 дітей.

Станом на 20 липня 2021 року по Великобурлуцькій  селищній раді підтверджених випадків на Covid-19 - 261, з них 14 дітей. На  стаціонарному лікуванні перебуває 4 особи, на амбулаторному лікуванні – 1 особа, померло- 9 осіб, одужало - 247 чоловік.

Станом на 20 липня 2021 року по Вільхуватській сільській раді підтверджених випадків на Covid-19 - 43, з них 3 дитини. Померла 1 особа, на  стаціонарному лікуванні перебуває 0 чоловік, вилікувалось - 42 особи.

На даний час на Великобурлуччині проводиться вакцинація населення проти Covid-19. Станом на 20 липня 2021 року всього  щеплено 953 особи, з них: 263 щеплено однократно та 690 - двократно.

Шановні великобурлучани! Записуйтеся на щеплення проти COVID-19 у свого сімейного лікаря. Вакцинація є найбільш дієвим способом захиститися від коронавірусу. Бажаємо всім здоров’я!