A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великобурлуцька громада
Харківська область, Куп’янський район

Селищний голова Віктор Терещенко провів робочу нараду

Дата: 20.07.2021 11:15
Кількість переглядів: 111

Щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів та старостами старостинських округів Великобурлуцької селищної ради відбулася 20 липня.

Під час заходу з інформацією про виконання у І півріччі поточного року Програми соціального захисту окремих категорій населення Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік виступила начальник відділу соціального захисту населення Світлана Ромаза.

Про проведену роботу в старостинських округах звітували староста Червонохвильського старостинського округу Алла Клейн та староста Гнилицького старостинського округу Григорій Бабак.

В ході наради селищний голова також зосередив увагу на вирішенні ряду інших важливих питань, а саме: підготовки соціальної сфери та господарського комплексу громади до роботи в осінньо-зимовий період; підготовки та проведення в смт Великий Бурлук 23 липня поточного року урочистої церемонії підняття Олімпійського прапора з нагоди відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо; про стан ліквідації сільських рад, які ввійшли до складу Великобурлуцької територіальної громади; підготовки та відзначення Дня села у старостинських округах громади; розроблення Статуту Великобурлуцької громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора