У Великобурлуцькій громаді бухгалтерів привітали з професійним святом

Дата: 16.07.2021 11:55

Cьогодні, 16 липня, у Великобурлуцькій селищній раді відбулися урочистості з нагоди Дня бухгалтера та аудитора. Зі святом представників цієї професії привітали Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Андрій Чернявський.

«Професія бухгалтера завжди була дуже важлива. Особливого значення вона набуває на сучасному етапі, в час реформ та змін, коли економічна складова підприємств, установ та організацій відіграє дуже велику роль в державі. Від вас, шановні бухгалтери, залежить і настрій в трудових колективах. Якщо вчасно виплачується зарплата, а ще є можливість отримати премію та надбавку, то і працівник відчуває себе потрібним. Я розумію, яка ваша щоденна праця нелегка – це і постійні звіти, і плани. Щиро бажаю, щоб вона приносила вам задоволення, щоб завжди сходився дебіт і кредит, а в душах був баланс. Зичу вам усім міцного здоров’я, щастя, миру і підтримки в родинах», - зазначив у своєму зверненні Віктор Терещенко.

У день професійного свята кращим бухгалтерам підприємств, організацій та установ Великобурлуцької громади були вручені почесні відзнаки, а всім присутнім на урочистостях жінкам-бухгалтерам подарували квіти. За сумлінну й ефективну працю, високий професіоналізм, відданість справі Почесною грамотою Великобурлуцької селищної ради нагороджені:

Віта Бражнік – бухгалтер Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцький Центр ПМСД» Великобурлуцької селищної ради;

Оксана Гасан – головний бухгалтер Комунальної установи «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Великобурлуцької селищної ради;

Тетяна Дикарєва – головний бухгалтер Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцький Центр ПМСД» Великобурлуцької селищної ради;

Наталя Зарубіна – бухгалтер Великобурлуцького комунального водопровідно-каналізаційного підприємства «Водоканал»;

Валентина Кіндякова – бухгалтер Великобурлуцького малого комунального підприємства технічної інвентаризації;

Тетяна Кіндякова – головний фахівець-бухгалтер Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцька центральна лікарня» Великобурлуцької селищної ради;

Олена Колесніченко – спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Великобурлуцької селищної ради;

Тетяна Криничанська – головний фахівець-бухгалтер Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцька центральна лікарня» Великобурлуцької селищної ради;

Наталія Медведєва – головний бухгалтер Великобурлуцького комунального водопровідно-каналізаційного підприємства «Водоканал»;

Світлана Носач – головний спеціаліст фінансово-господарського відділу Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради;

Валентина Овсянікова – головний спеціаліст фінансово-господарського відділу Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради;

Наталія Очередько – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Великобурлуцької селищної ради;

Інна Петухова – завідувач сектору з питань публічних закупівель Великобурлуцької селищної ради.

Світлана Саніна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Великобурлуцької селищної ради;

Раїса Шопіна – головний спеціаліст відділу видатків Фінансового управління Великобурлуцької селищної ради;

Інна Юр’єва – головний бухгалтер Комунальної установи «Трудовий архів» Великобурлуцької селищної ради.