Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобурлуцької селищної ради

Дата: 15.07.2021 16:44

Під час засідання, яке відбулося 15 липня, було розглянуто питання доцільності позбавлення батьківських прав громадянки 1992 р. н. відносно її малолітніх дітей. За результатами обговорення комісією прийнято висновок, який буде спрямовано для розгляду у суді.

Також комісією надано висновки, які буде розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету селищної ради:

• щодо визначення місця проживання малолітньої дитини 2020 р.н. разом з мамою;
  • про доцільність влаштування малолітньої дитини 2012 р.н. на цілодобове перебування  до КЗ «Куп’янська спеціальна школа» на 2021-2022 навчальний рік;
  • про доцільність влаштування неповнолітньої дитини 2006 р.н. на цілодобове перебування до КЗ «Кочетоцька санаторна школа» на 2021-2022 навчальний рік.