Нових випадків захворювань на Covid-19 у громаді не зареєстровано

Дата: 13.07.2021 16:15

За інформацією адміністрації КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД», станом на 13 липня з початку 2021 року на Великобурлуччині зареєстровано 299 підтверджених випадків на Covid-19, з них 17 дітей.

По Великобурлуцькій громаді підтверджених випадків на Covid-19 - 256, з них 14 дітей, на  стаціонарному лікуванні - 0 осіб, померло 9 осіб, вилікувалось 247 осіб. По Вільхуватській громаді підтверджених випадків на Covid-19 - 43, з них 3 дитини. Померла 1 людина, на стаціонарному лікуванні - 0 осіб, одужало 42 особи.

На даний час на Великобурлуччині триває вакцинація населення проти Covid-19. Станом на 13 липня 2021 року всього щеплено 867 осіб, з них 391 особу щеплено однократно та 476 - двократно.

Шановні великобурлучани! Записуйтеся на щеплення проти COVID-19 у свого сімейного лікаря. Вакцинація - найбільш дієвий спосіб захиститися від коронавірусу. Бажаємо всім здоров’я!