Проведено засідання виконкому

Дата: 13.07.2021 15:34

До порядку денного засідання виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради, яке відбулося сьогодні, 13 липня, було включено 3 питання. В ході їх розгляду членами виконкому були прийняті відповідні рішення, а саме:

• затверджено список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на  квартирний та соціальний квартирний облік;
  • затверджено протокол засідання комісії з питань формування пропозиції щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам;
  • створено комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.