Великобурлуцькі рибалки стали переможцями обласних спортивних змагань

Дата: 12.07.2021 15:56

09-10 липня 2021 року в селищі Солоницівка в рамках обласної Спартакіади з масових видів спорту серед органів місцевого самоврядування Харківської області, згідно плану фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх», були проведені змагання «Спортивне рибальство».

Метою змагань є популяризація риболовного спорту, зберігання риболовних традицій та урізноманітнення дозвілля громадян, а також пропаганда здорового способу життя.

Як повідомив директор Комунальної установи «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Великобурлуцької селищної ради Ігор Фірсов, спортсмени Великобурлуцької територіальної громади на чолі з представником команди Іллею Марченком посіли перше загальнокомандне місце. Вітаємо земляків з перемогою!