Проведено засідання виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради

Дата: 06.07.2021 08:12

На черговому засіданні виконкому, яке відбулося в залі засідань Великобурлуцької селищної ради 2 липня, було розглянуто 15 питань та прийнято відповідні рішень, а саме:

• затверджено план роботи виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради на 3 квартал 2021 року;
  • затверджено план заходів щодо складання прогнозу бюджету Великобурлуцької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки та проєкту бюджету Великобурлуцької селищної територіальної громади на 2022 рік;
  • створено комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості;
  • створено комісію з питань формування пропозиції щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам;

-  внесено зміни до персонального складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великобурлуцької селищної ради;

-  надано дозвіл на продаж квартири гр. Муляру Віталію Васильовичу;

- надано дозвіл на реєстрацію місця проживання  гр. Шишкову Михайлу Олександровичу;

- надано дозвіл на приватизацію житлового приміщення гр. Мартиненку Михайлу Анатолійовичу;

- прийнято рішення про взяття на соціальний  квартирний облік внутрішньо переміщеної особи Котушенко Наталії Валеріївни;

-  затверджено Положення про порядок використання шкільних автобусів;

- надано дозволи на підключення до центральної водогінної мережі домоволодіння гр. Кісіль Майї Іванівни в смт Великий Бурлук, вул. Чайковського, 25 та домоволодіння гр. Жерлицького Анатолія Дмитровича в смт Великий Бурлук, вул. Декоративна, 5.

- присвоєно поштову адресу житловому будинку гр. Губіна Андрія Павловича та уточнено поштову адресу житлового будинку гр. Очередько Наталії Володимирівни.

- розглянуто 14 заяв тяжкохворих жителів громади щодо надання їм одноразової матеріальної допомоги на лікування та 1 заяву на виділення матеріальної допомоги для здійснення поховання. По всіх заявах прийнято позитивні рішення.