Увага! Інформація про результати лабораторних досліджень якості питної води у селі Гнилиця Перша

Дата: 05.07.2021 16:20

Великобурлуцька селищна рада інформує про те, що Вовчанською міжрайонною філією ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» проведено моніторингові лабораторні дослідження якості питної води зі свердловин у с. Гнилиця Перша по вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Шкільна та вул.Миру.

За результатами досліджень виявлено, що проби питної води водозабірних колонок у с.Гнилиця Перша по вул.Молодіжна,3, вул.Садова,36, вул.Шкільна,5, вул.Миру,3, громадського шахтного колодязя в с.Гнилиця Перша по вул.Миру,45 відповідають вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»  2.2.4-171-10.

Не відповідають зазначеним нормам 3 проби громадських шахтних колодязів:

1.  с.Гнилиця Перша, вул.Миру, 73:

– не відповідає за санітарно-мікробіологічними показниками (наявна кишкова паличка) згідно результату від 29.06.2021 року № МЛ 1275/2021.

1.  с.Гнилиця Перша, вул.Садова, 59:
  • не відповідає за санітарно-мікробіологічними показниками (наявна кишкова паличка) згідно результату від 29.06.2021 року № МЛ 1276/2021.
  • перевищення нормативних вимог по загальній жорсткості (становить 14.4 ммоль/дм.куб. при нормативному значенні до 10 ммоль/дм.куб.) згідно протоколу від 29.06.2021 року № СГЛ 1276/2021 дослідження питної води.
  1. с.Гнилиця Перша вул.Садова, 54:
  • перевищення нормативних вимог по вмісту нітратів (становить 61,2 мг/дм.куб. при нормативному значенні до 50,0 мг/дм.куб.) згідно протоколу від 29.06.2021 року № СГЛ 1272/2021 дослідження питної води.

Враховуючи викладене та на виконання вимог ст.18 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» 2.2.4-171-10 старості Гнилицького Першого старостинського округу Миколі Віцоті:

• інформувати населення про незадовільну якість питної води у зазначених шахтних колодязях;
  • забезпечити проведення санітарно-оздоровчих заходів (хлорування, чищення, благоустрій),
  • після проведення санітарно-оздоровчих заходів організувати повторний аналіз питної води по санітарно-мікробіологічним показникам.