Поліцейських Великобурлуччини привітали з професійним святом та вручили почесні відзнаки

Дата: 03.07.2021 17:16

Сьогодні, 03 липня, в приміщенні відділення поліції №1 Куп’янського районного відділу поліції Головного управління Національної Поліції в Харківській області відбулися святкові урочистості.

З професійним святом - Днем Національної поліції України, яке щорічно відзначається 4 липня, правоохоронців привітали Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко та тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділення, майор поліції Сергій Капленко.

Вони подякували всім поліцейським за відповідальність, щоденне сумлінне виконання завдань із захисту життя, прав і свобод громадян та побажали їм міцного здоров’я, щастя, добробуту і миру.

За мужність, відвагу, забезпечення публічної безпеки і порядку, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України кращих поліцейських було нагороджено Почесною грамотою Великобурлуцької селищної ради.

Відзнаку отримали: поліцейський сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Куп’янського РВП ГУНП в Харківській області, старший сержант Володимир Блоха; поліцейський офіцер громади сектору превенції Куп’янського РВП ГУНП в Харківській області, капітан поліції Олексій Кормілець; начальник чергової частини відділення поліції №1 Куп’янського РВП ГУНП в Харківській області, майор поліції Олег Нефідов; поліцейський офіцер громади сектору превенції Куп’янського РВП ГУНП в Харківській області, майор поліції Віталій Пономар; поліцейський сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Куп’янського РВП ГУНП в Харківській області, старший сержант Олексій Сухомлін; поліцейський сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Куп’янського РВП ГУНП в Харківській області, старший сержант Михайло Шишков.