Продовжується капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Паркова

Дата: 01.07.2021 09:35

В адміністративному центрі Великобурлуцької територіальної громади - селищі Великий Бурлук приступили до виконання капітального ремонту ще одного відрізку дороги по вулиці Паркова.

Великобурлуцькою селищною радою за результатами проведених відкритих торгів укладено Договір підряду з Товариством з обмеженою відповідальністю «ЮРАЙ ЛТД» про виконання робіт: ГБН Г.1-218-182:2011, Капітальний ремонт дороги по вул. Паркова від будинку №11 до будинку №40 в смт Великий Бурлук Великобурлуцького району Харківської області". Коригування (Друга черга) (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) відповідно до проектно-кошторисної документації на загальну суму 5 344 088,93 грн. У 2021 році заплановано фінансування в розмірі 1450421,05 грн.

На даний час дорожники видалили старе пошкоджене асфальтове покриття, демонтували старий бордюрний камінь та встановлюють новий.