Великобурлуцька громада отримала Олімпійський прапор

Дата: 30.06.2021 11:22

23 червня 2021 року в м. Харкові в палаці спорту «Локомотив» відбулася урочиста подія знагоди Всеукраїнського Олімпійського дня. Запрошення взяти участь в цьому заході отримали всі громади Харківщини. Делегацію від Великобурлуцької територіальної громади очолював головний спеціаліст управління освіти, культури та спорту Євген Антоненко.

Керівники Харківської обласної державної адміністрації, Відділення національного олімпійського комітету в Харківській області, Управління у справах молоді та спорту, олімпійські чемпіони виразили щиру повагу та подякували представникам громад за всебічну підтримку розвитку Олімпійського руху та вручили їм Олімпійські прапори, які замайорять на теренах Слобожанщини в день відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо (Японія) 23 липня 2021року.