У Хатньому люди самотужки почистили ставок і навели лад на прилеглій до нього території

Дата: 30.06.2021 10:39

У селі Хатнє Григорівського старостинського округу Великобурлуцької територіальної громади люди відгукнулися на заклик старости Віктора Гунченка та зорганізувалися, щоб навести лад на місцевій водоймі, яка роками була захаращена.

У «Дні чистого довкілля», який провели в селі 26 червня, взяли участь жителі: Алла Олійник, Наталія Самоцька, Галина Штефан, Михайло Бондар, Ірина Рукавишникова, Юлія Саніна, Тетяна Нефідова, Дмитро Гирка, Сергій Санін, Тетяна Саніна, Олександр Індиков, Тетяна Руднєва, Зоя Добролежа, Альона Оніпченко, Інна Бреславська, Віталій Кріпак, Тетяна Кравченко, Микола Чернецький, який також допоміг з транспортом та вивіз зібране сміття. До цієї суспільно важливої роботи також долучилися і діти. Вони допомагали дорослим збирати сміття біля ставка.

Висловлюємо щирі слова подяки всім небайдужим мешканцям, які не стоять осторонь тих чи інших питань, а своїми спільними добрими справами дбають про створення комфорту та краси у населених пунктах громади.