На території громади за минулий тиждень нових випадків захворюваності на Covid-19 не виявлено

Дата: 29.06.2021 16:43

За інформацією адміністрації КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД», станом на 29 червня з початку 2021 року на Великобурлуччині всього виявлено 299 випадків захворювань на Covid-19, з них 17 дітей.

По Великобурлуцькій  територіальній громаді підтверджених випадків на Covid-19 - 256, з них 14 дітей, на  стаціонарному лікуванні перебуває 2 особи, померло 9 осіб, вилікувалось 245 осіб.

По Вільхуватській територіальній громаді підтверджених випадків на Covid-19 - 43, з них 3 дитини. Померла 1 особа, на  стаціонарному лікуванні перебуває 1 особа, вилікувалась 41 особа.