До відома установ, організацій, підприємств та сільгосптоваровиробників

Дата: 25.06.2021 10:47

23-24 липня 2021 року в м. Худжанд (Республіка Таджикистан) відбудеться VІІ Міжнародний торговий ярмарок «Сугд -2021» .

Мета ярмарку - посилення довгострокових торгових і партнерських зв’язків між бізнес-спільнотою Согдійської області та інших регіонів Таджикистану з торговими компаніями, інвесторами і діловими колами зарубіжних країн шляхом надання майданчика для демонстрації потенціалу, можливостей співпраці та передового досвіду країн ближнього та далекого зарубіжжя.

У рамках ярмарку відбудеться інвестиційний та діловий форуми. Також представникам регіонів надається можливість провести окремі сесії для презентації торгівельно-економічного потенціалу свого регіону.

З питань участі у заході можна звертатися за тел.: +992-3422-4-65-76 (Хуршед Муродзода) та за електронною адресою: vessugd@gmail.com