У Андріївському ліцеї відбувся випускний вечір

Дата: 18.06.2021 13:22

16 червня у КЗ «Андріївський ліцей Великобурлуцької селищної ради» відбувся святковий випускний вечір, на якому 9 учням 11 класу вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Випускниця ліцею Сніжана Тараканова була нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

На урочистостях також були присутні заступник голови Великобурлуцької селищної ради Андрій Чернявський, головний спеціаліст відділу освіти, культури та спорту селищної ради Євген Антоненко, староста Катеринівського старостинського округу Олег Шкарупета. Вони привітали дітей із закінченням навчального закладу та побажали їм віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, ставити перед собою найсміливіші завдання та втілювати їх у життя. Від кожного із них медалістка Сніжана Тараканова отримала подарунки. А від керівників фермерських господарств «Зевс – Д» та «Колос Шипуватого» усі випускники отримали  фінансову винагороду. Закінчився випускний яскравим феєрверком та фотосесією.