До уваги автомобільних перевізників! Через спеку на території громади обмежено рух великовагового транспорту!

Дата: 23.06.2021 11:16

Керуючись вимогами Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», з 1 червня у Великобурлуцькій громаді введено обмеження руху для транспортних засобів загальною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн з 10:00 год. до 22:00 год. при температурі повітря вище +28 градусів за Цельсієм.

Причиною таких вимушених заходів є висока температура повітря в літній період, що призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття. За даними науковців, при температурі плюс 28 градусів за Цельсієм дорожнє покриття нагрівається до плюс 40-42 градусів. У результаті погіршуються його міцнісні характеристики. Відповідно рух великовагового транспорту за таких умов спричиняє катастрофічні руйнування дорожнього полотна.

У Великобурлуцькій територіальній громаді вже встановлені відповідні тимчасові заборонні дорожні знаки для інформування водіїв про обмеження руху великовагового автотранспорту на ділянках автомобільних доріг місцевого значення з підвищеною інтенсивністю руху за адресами:

с. Плоске, вул. Українська, поблизу будинку №148;

смт Великий Бурлук, вул. Привокзальна, поблизу будинку № 50;

смт Великий Бурлук, вул. Соборна, поблизу будинку №9;

с. Горяне, вул. Народна, поблизу будинку №2;

с. Горяне, вул. Мирна, поблизу будинку №38.