Медиків Великобурлуччини привітали із прийдешнім професійним святом

Дата: 19.06.2021 15:20

18 червня у Базовому комунальному закладі «Великобурлуцький Будинок культури» відбулися урочистості та святковий концерт «Від серця до серця», присвячені Дню медичного працівника. На заходи були запрошені працівники закладів охорони здоров’я Великобурлуцької та Вільхуватської територіальних громад.

Представників цієї шанованої  в суспільстві професії привітали заступник голови Куп’янської районної державної адміністрації Світлана Нейман, Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко та Вільхуватський сільський голова Василь Сорокін.

Вони висловили слова щирої вдячності та поваги усім лікарям, фельдшерам, медсестрам, молодшому медичному персоналу за самовідданість та щоденну наполегливу, нелегку працю, а також побажали міцного здоров’я, родинного затишку, миру, щастя та світлої долі.

Під час святкового заходу ведучі зачитали вітальні листи, які надійшли на адресу медпрацівників Великобурлуцького краю від народного депутата України Дмитра Шенцева та Голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна.

За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я кращих працівників медичної сфери нагородили Почесними відзнаками.

Грамотою Куп’янської  районної державної адміністрації та Куп’янської районної ради нагороджено лікарку-інфекціоністку Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцька центральна лікарня» Наталю Кравченко.

Подякою Куп’янської районної державної адміністрації та Куп’янської районної ради відзначено директорку Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяну Долю та  медичну сестру відділення стаціонарної допомоги дорослим і дітям без проведення хірургічних операцій Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцька центральна лікарня» Антоніну Сахно.

За сумлінну  багаторічну працю, високий професіоналізм,  вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації нагороджена медична директорка Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Скидан.

Почесною грамотою Великобурлуцької селищної ради за вагомий внесок у розвиток медицини, багаторічну та сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника нагороджені: сімейні лікарки амбулаторії селища Великий Бурлук Ольга Перепелиця та Людмила Пристенська; лікар амбулаторії селища Великий Бурлук Володимир Харченко; лікар-психіатр Олександр Чернявський; сімейна лікарка амбулаторії села Шипувате Яна Мельникова; сестри медичні загальної практики сімейної медицини амбулаторії селища Великий Бурлук Яна Чмутова та Людмила Ніколаєва; завідувачка фельдшерського пункту села Нова Олександрівка Ірина Булгакова; завідувачка фельдшерського пункту села Григорівка Олена Крюкова; завідувачка фельдшерсько-акушерського пункту села Катеринівка Наталя Шкарупета; завідувачка фельдшерсько-акушерського пункту села Гнилиця Антонина Мережко; завідувачка фельдшерсько-акушерського пункту села Підсереднє Марина Воловик; молодша медична сестра комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцька центральна лікарня» Алевтина Данілова; молодша медична сестра амбулаторії селища Великий Бурлук Галина Коваленко, медична сестра кабінету функціональної діагностики Ольга Кузніченко, акушерка  Наталя Проходько.

Подяку Великобурлуцького селищного голови оголошено: завідувачці фельдшерського пункту селища Канівцеве Ользі Білолипецькій; завідувачці фельдшерського пункту села Гнилиця Перша Тамарі Божко; завідувачці фельдшерсько-акушерського пункту села Андріївка Наталі Кизим; завідувачці фельдшерського пункту села Зелений Гай Олені Кухаренко; завідувачці фельдшерського пункту села Хатнє Тетяні Саніній; завідувачці фельдшерського пункту села Шевченкове Оксані Хрусьтовській; фельдшеру з медицини невідкладних станів Великобурлуцького відділення екстреної медичної допомоги Володимиру Курочці; фельдшерці з медицини невідкладних станів Великобурлуцького відділення екстреної медичної допомоги Світлані Мальцевій; водію швидкої невідкладної допомоги Володимиру Криничанському.

Почесною грамотою Вільхуватської сільської ради нагороджені: лікарка загальної практики – сімейна лікарка амбулаторії загальної практики-сімейної медицини селища Приколотне Людмила Білівець; медична сестра загальної практики – сімейної медицини амбулаторії загальної практики-сімейної медицини селища Приколотне Ольга Семеринська; завідувач фельдшерсько-акушерського пункту села Федорівка Павло Потапенко; завідувачка фельдшерсько-акушерського пункту села Чорне Алла Ходяча.

Своїх колег з прийдешнім професійним святом привітали виконуючий обов’язки директора КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» Олександр Величко та директорка КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» Тетяна Доля. Вони також вручили Грамоти за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та відданість справі кращим медичним працівникам цих установ.

Чудовим подарунком до свята стала концертна програма, яку підготували медики разом з аматорами сцени Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури». Сучасними естрадними піснями колег-медиків привітали Микола Холод, Леся Гуріна, народний аматор Великобурлуччини Сергій Юр’єв; народний аматор Великобурлуччини Олена Гречихіна, юні солісти Дмитро Андрущенко та Ірина Корсун.