З 85-річним ювілеєм привітали Почесного громадянина Великобурлуцького району Валентина Опанасовича Гриду

Дата: 17.06.2021 16:27

Сьогодні, 17 червня, свій 85-й день народження відзначає житель смт Великий Бурлук Валентин Опанасович Грида. До оселі ювіляра завітав Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, поздоровив його з цією святковою подією, побажав міцного здоров'я, довголіття, підтримки і допомоги від рідних, щастя та всіх життєвих гараздів, а також вручив пам’ятну вітальну адресу, квіти та подарунок.

Свій трудовий шлях Валентин Опанасович розпочав вчителем Будьонівської семирічної школи Великобурлуцького району у 1954 році після закінчення Вовчанського педагогічного училища.

Після служби в лавах Радянської армії в 1958 році вступив до Харківського державного університету, який успішно закінчив у 1963 році.

Свою багаторічну педагогічну і громадську діяльність Валентин Опанасович назавжди пов’язав з Великобурлуччиною, розвитком її системи освіти. Працюючи вчителем, а потім 18 років керівником районного відділу освіти, проявив високі організаторські здібності, послідовно вдосконалював навчальний процес у шкільних закладах  Великобурлуцького району. За період його керівництва в районі було збудовано 18 шкіл, 13 дошкільних закладів, постійно оновлювалась матеріально-технічна база закладів освіти. Після виходу на заслужений відпочинок продовжував свою громадську роботу. З 2001 року по 2016 рік очолював Великобурлуцьку районну організацію ветеранів України.

Рішенням Великобурлуцької районної ради від 14 жовтня 2010 року Валентину Опанасовичу Гриді присвоєно звання «Почесний громадянин Великобурлуцького району».