До уваги отримувачів пенсій та соціальних допомог через АТ «Укрпошта»

Дата: 15.06.2021 15:58

Акціонерне товариство «Укрпошта» повідомляє, що примусове переведення пенсіонерів на отримання пенсій на банківських картках, яке планувалося з 1 вересня 2021 року, скасовано. Рішення на примусове переведення передчасне і таке, що не враховує інтереси пенсіонерів. Банкомати, які дозволяють знімати готівку з картки, є лише в 4% населених пунктів України (переважно в містах). У селах банківської інфраструктури немає взагалі, як і немає терміналів для безготівкових карткових розрахунків. Пенсіонери та люди, які отримують соціальні виплати, просто не мали б можливості зняти кошти.

Отже, відтепер пенсіонери мають змогу, користуючись своїм конституційним правом, самостійно обирати, де їм обслуговуватися - в банку чи в Укрпошті.