У Великобурлуцькій громаді впроваджують нові цікаві проєкти задля підвищення ролі бібліотек на селі

Дата: 15.06.2021 15:40

Працівники КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека» продовжують опановувати нові інформаційні технології та запроваджувати інноваційні форми культурно-просвітницької діяльності. Працюють над забезпеченням доступу читачів до світового інформаційного простору.

Як повідомила директор Великобурлуцької публічної бібліотеки Галина Фендрикова, впродовж літа в парках відпочинку Великобурлуцької громади діятиме рекламна акція «Лавочка-читалочка». Відвідувачі паркової зони, дорослі та діти, матимуть можливість ознайомитись з послугами бібліотек та почитати літературу під час відпочинку.

Також при Першогнилицькій, Площанській, Малобурлуцькій та Новоолександрівській сільських бібліотеках впроваджують цікаву новинку - передвижний «Кінозал в бібліотеці». В рамках цього заходу планується показ фільмів, мультфільмів для усіх вікових груп населення, обговорення переглянутого. Медіазал буде повністю безкоштовний.