У Садоводі налагоджено стабільне водопостачання

Дата: 15.06.2021 08:22

Проблема з водопостачанням досить часто турбує мешканців села Садовод Катеринівського старостинського округу. Періодично виникають пориви водопровідної мережі, або виходить з ладу насос на свердловині. Це питання постійно перебуває в полі зору керівництва нашої громади. Задля його вирішення було задіяно фінансові ресурси з місцевого бюджету, а також спонсорську допомогу.

Як розповів староста округу Олег Шкарупета, в травні цього року фермер Володимир Носач придбав новий глибинний насос для свердловини. А керівник ПП «Джерело» Віталій Злобін надав кран для його встановлення.

Також за кошти місцевого бюджету було придбано та встановлено нову щитову для обслуговування свердловини.

Вдячні всім, хто долучився до цієї важливої справи!