Сільськогосподарських виробників запрошують взяти участь у виставці-фестивалі – AGROSHOW Ukraine

Дата: 10.06.2021 14:55

Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації запрошує сільгоспвиробників взяти участь у масштабній виставці-фестивалі – AGROSHOW Ukraine, яка відбудеться з 16 по 18 червня у м. Черкаси на території аеропорту (КП «Черкаський аеропорт», вул. Смілянська, 168).

У рамках заходу вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський День фермера. Привітати аграріїв з’їдуться провідні компанії, а організатори готують насичену програму свята.

За Указом Президента України це свято набуло офіційної чинності та вперше буде відзначатися аграріями. Захід спрямований на популяризацію фермерства в Україні, враховуючи їх значення для розвитку сільського господарства, внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави.

Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, агрохімія та засоби захисту, управління технологічними процесами, авто виставка, фестиваль інновацій.

У рамках святкування Всеукраїнського Дня фермера буде проводитися нагородження керівників фермерських господарств.

Організатором проведення нагородження є оргкомітет виставки AGROSHOW Ukraine за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Участь у нагородженні беруть фермерські господарства, що займаються рослинництвом, тваринництвом, садівництвом, ягідництвом або переробкою.

Нагородження відбудеться 17 червня об 11:00 на головній сцені виставки AGROSHOW Ukraine (вручення диплому та подарункового пакету).

Контакти : +380684858386, agroshow.ua@gmail.com.

Програма та реєстрація відвідувачів на сайті agroshow.com.ua