ВОЛЕЙБОЛ: «КУБОК ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ»

Дата: 09.06.2021 15:10

5 червня Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради та КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» організували й провели спортивні змагання з волейболу серед дівочих команд закладів загальної середньої освіти  – «Кубок до Дня захисту дітей». Захід проходив за спонсорської  підтримки керівника ТОВ «ЮРБОР-АГРО» Юрія Склярова.

На запрошення організаторів взяти участь в турнірі відгукнулися команди комунальних закладів: «Катеринівський ліцей», «Приколотнянський ліцей», «Вільхуватський ліцей» та «Великобурлуцький ліцей». Після жеребу юні волейболістки поринули у вир спортивної боротьби. Кожна зустріч змагань дарувала учасникам та вболівальникам дивовижні і щирі емоції. Кожна команда демонструвала щось своє, за рахунок чого вони будуть перемагати: приколотнянки  - силові подачі,  команда з Вільхуватки - комбінаційний розіграш, великобурлучанки - надійну гру в захисті, дівчата з Катеринівки - невичерпаний командний дух, навіть при тому, що лідерка команди через травму вибула зі складу учасників змагання.

Результати матчів: Вільхуватка – Приколотне 1:2 (24:26; 25:21; 13:15), Великий Бурлук – Катеринівка 0:2 (18:25; 22:25), Вільхуватка – Катеринівка 2:1 (25:22; 17:25; 15:9), Великий Бурлук – Приколотне 1:2 (25:17; 16:25; 3:15), Вільхуватка – Великий  Бурлук 1:2 (25:21; 9:25; 13:15), Катеринівка – Приколотне 0:2 (23:25; 22:25).

У підсумку змагань 4 місце посів «Великобурлуцький ліцей», 3 місце – «Катеринівський ліцей», 2 місце - «Вільхуватський ліцей», 1 місце – «Приколотнянський ліцей». Кращими гравцями турніру визнано: Тетяну Роленко (Великий Бурлук), Карину Лелякову (Катеринівка), Дар’ю Пролагаєву (Вільхуватка), Емілію Лапчинську (Приколотне).

Під час вручення спортивних нагород Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко висловив вдячність юним волейболісткам за красиву гру та побажав досягати перемог у майбутніх змаганнях.