22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 08:01

Шановні мешканці Великобурлуцької громади!

Щороку 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, український народ схиляє голову у скорботі та вшановує пам’ять співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.

Неможливо забути мільйони героїв, які полягли на полі бою, в’язнів концтаборів, солдатських вдів та безвинних дітей, яких обездолила війна. Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас і через десятиліття. Кожна українська родина пам’ятає, якою ціною була здобута перемога над нацизмом.

Тож згадаймо цього дня у думках і молитвах тих, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

Вічна їм пам’ять і вічна шана.

Великобурлуцький селищний голова                                           Віктор ТЕРЕЩЕНКО