Привітання з Днем медичного працівника

Дата: 20.06.2021 08:00

Шановні медичні працівники !

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!

Ви, як добрі ангели-охоронці, завжди готові прийти на допомогу людині, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на небезпеки і навіть ризикуючи власним життям.

В період нинішньої епідемії коронавірусу на плечі всіх медиків припала нелегка ноша. Щиро дякуємо вам за професійність та фаховість! За вашу силу і мужність у порятунку людських життів. І окрема подяка за те, що незважаючи на колосальне фізичне та моральне навантаження, ви знаходите сили і далі боротися з пандемією. Ви – наші герої!

Висловлюємо сердечну вдячність всім працівникам і ветеранам медичної галузі за невтомну благородну працю, самопожертву, милосердя, високу моральність та лікарську честь.

Бажаємо Вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, успіхів, щастя та благополуччя!

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Великобурлуцький селищний голова                                          Віктор ТЕРЕЩЕНКО