У поточному році буде продовжено державну фінансову підтримку галузі тваринництва

Дата: 09.06.2021 09:49

З метою удосконалення порядків використання коштів та затвердження нових програм Кабінетом Міністрів України були внесені зміни у відповідні постанови: від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» та від 07.02.2018 № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (додаються двома окремими файлами у форматі word). Слід зазначити, що у постанову №106 найближчим часом будуть внесені зміни щодо заміни Мінекономіки на Мінагрополітики.

У поточному році планується фінансування галузі тваринництва за наступними напрямками (далі - Програми):

1. дотація за наявні бджолосім’ї;

2. часткове відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів;

3. часткове відшкодування вартості об’єктів;

4. компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів;

5. дотація за утримання кіз та овець;

6. дотація за приріст корів власного відтворення;

7. спеціальна бюджетна дотація фермерським господарствам за утримання корів.

Більш детально з умовами дії Програм можна ознайомитися у вищезазначених постановах.