Микола Пироженко став володарем Кубка громади з тенісу настільного

Дата: 08.06.2021 15:58

29 травня 2021 року Управлінням освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради були проведені спортивні змагання «Кубок з тенісу настільного Великобурлуцької селищної громади 2021 року».

В цих змаганнях взяли участь спортсмени, які представляли колективи фізичної культури (КФК) смт Приколотне, «VODNIK» с. Червона хвиля, Великобурлуцької первинної організації УТМР, КЗ «ЦДЮТ Великобурлуцької селищної ради», Чугуївської міської ради, Великобурлуцького КВКП «Водоканал».

Жереб розподілив учасників на дві групи. До групи «А» увійшли: В. Поспєлов (УТМР), І. Мироненко (Приколотне), М. Куценко («Водоканал»), І. Васеленко, В. Васеленко та В. Митрик (всі троє VODNIK). Група «В»: В. Давиденко (м.Чугуїв), С. Хайло та Н. Хайло (обидва VODNIK), С. Полянський («ЦДЮТ»), М. Пироженко (УТМР), В. Лобода (смт Приколотне).

Після всіх зіграних поєдинків в групах склалися такі пари півфіналістів: В. Поспєлов – В. Лобода та М. Пироженко – І. Мироненко. В першому півфіналі переміг В. Лобода з рахунком по партіям 3:1 (8:11; 11:7; 11:7; 11:9). В другому півфіналі М. Пироженко 3:0 (11:7; 11:4; 11:9).

В матчі за третє місце В. Поспєлов здолав І. Мироненка 3:1 (8:11; 11:1; 11:6; 11:5).

У фінальному поєдинку точилася рівна боротьба, ніхто з суперників не хотів поступатися, справа дійшла до вирішальної п’ятої партії, в якій перемогу здобув М. Пироженко з рахунком 11:6 (рахунок фіналу 3:2 (5:11; 11:2; 5:11; 11:8; 11:6). Вітаємо Миколу Пироженка із здобуттям Кубка!