Інформація про хід вакцинації від COVID-19

Дата: 08.06.2021 15:19

За інформацією адміністрації КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД»,  станом на 08 червня 2021 року в пункті щеплення АЗПСМ смт Великий Бурлук вакцинувалися від COVID-19 (вакциною Ковішелд, виробник Серум Інстітьют оф Індія, інтервал між щепленнями становить від 4 до 12 тижнів) 100 осіб (перша доза), з них: працівники КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» - 12 осіб, працівники КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» -4 особи,  працівники екстреної медичної допомоги -14 осіб, працівники аптек - 2 особи, учасники АТО та військовослужбовці -7 осіб, працівники поліції - 6 осіб, працівники освіти -38 осіб, громадяни від 18 до 80 років -17 осіб.

Станом на 08 червня 2021 року мобільною бригадою АЗПСМ смт Великий Бурлук вакцинувалися від COVID-19 (вакциною Коронавак, виробник Синовак Лайф, Китай, інтервал між щепленнями від 14 до 28 днів) 40 осіб (дві дози): - маломобільна група населення та особи, які за ними доглядають - 32 особи, працівники КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» -3 особи, працівники КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» -1 особа, працівники освіти - 4 особи. Однократно щеплено 50 осіб.

Станом на 08 червня 2021 року мобільною бригадою та в пунктах щеплення АЗПСМ смт Великий Бурлук та АЗПСМ смт Приколотне вакцинувалися від COVID-19 (вакциною AstraZeneca, виробник SKB Південна Корея, інтервал між щепленнями від 4 до 12 тижнів) 180 осіб: - маломобільна група населення та особи, які за ними доглядають - 5 осіб, працівники КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» - 3 особи, працівники освіти - 16 осіб, працівники екстреної медицини - 1 особа, соціальні працівники - 10 осіб, люди віком старше 60 років - 145 осіб.

05 червня 2021 року мобільною бригадою КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» проводилась вакцинація в АЗПСМ смт Великий Бурлук. Всього було щеплено вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech - 66 осіб: працівники освіти -32 особи, медичні працівники - 26 осіб, працівники поліції – 4 особи, працівник МНС - 1, працівники паливно-енергетичного комплексу - 3).

Всього щеплено 436 осіб, з них  однократно - 396, двократно - 40.

Всі щеплені після вакцинації почували себе добре. Через певний час у деяких вакцинованих спостерігалася реакція у вигляді підвищення температури тіла та біль в місці введення вакцини.

Шановні великобурлучани! Записуйтеся на щеплення проти COVID-19 у свого сімейного лікаря. Вакцинація є найбільш дієвим способом захиститися від коронавірусу. Бажаємо всім здоров’я!