На Великобулуччині зменшується захворюваність на Covid-19

Дата: 08.06.2021 14:16

Як повідомляє адміністрація КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД»,  станом на 08 червня 2021 року на Великобурлуччині з початку року виявлено 298 підтверджених випадків на Covid-19, з них - 17 дітей. За останній тиждень – 2 випадки.

Станом на 08 червня 2021 року по Великобурлуцькій територіальній громаді підтверджених випадків на Covid-19 - 256, з них 14 дітей. За останній тиждень всього – 2 випадки. На амбулаторному лікуванні знаходиться 6 осіб, на стаціонарному - 8 осіб, померло 9 осіб, вилікувалось 233 особи.

Станом на 08 червня 2021 року по Вільхуватській територіальній громаді підтверджених випадків на Covid-19 - 42, з них 3 дитини, за останній тиждень всього – 0. На амбулаторному лікуванні знаходиться - 0 осіб, на стаціонарному - 0 осіб, померла 1 особа, одужала 41 особа.