Великобурлучани вибороли І місце у обласній спартакіаді «Козацькі розваги»

Дата: 08.06.2021 10:18

4 червня  у м. Харків відбулися фінальні змагання обласної спартакіади «Козацькі розваги». Великобурлуцьку громаду на них представляли Ярослав Стаднік та Михайло Демченко.

До спортивної програми фіналу входили чотири види змагань: «Комбінована естафета» (перенесення по черзі двома учасниками покришки (50 кг) та пивних кег (50 кг) у руках; «Прогулянка фермера» («ферму» потрібно перенести на відстань, вага 70 кг); «Тракторна покришка» (перекатування на відстань, вага 160 кг); «Колода» (підняти кількість разів, вага 70 кг).

За інформацією КУ “Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Великобурлуцької селищної ради, у загальнокомандному заліку наші спортсмени впевнено посіли перше місце.

Щиро вітаємо Ярослава та Михайла з перемогою! Великобурлуччина пишається Вами!