Вітаємо родину Беляєвих з успішним виступом на обласних спортивних змаганнях

Дата: 07.06.2021 09:39

В рамках обласної спартакіади серед органів місцевого самоврядування Харківської області, згідно плану фізкультурно-оздоровчих заходів "Спорт для всіх"  1 червня на стадіоні «Металіст» у місті Харкові відбулися фінальні змагання обласного фестивалю  «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Від Великобурлуцької селищної територіальної громади  у них брала участь родина Беляєвих: дитина - Нікіта, мати - Олена, батько - Руслан, які проживають в селі Шипувате.

У програму змагань було включено чотири види випробувань: «комбінована естафета», «сімейна переправа», спритна, дружна родина.

За результатами проведених змагань наша команда посіла четверте загальнокомандне місце. Вітаємо земляків з високим результатом та бажаємо їм здоров’я, натхнення і нових спортивних перемог!