Віктор Терещенко привітав журналістів з професійним святом

Дата: 04.06.2021 11:08

Сьогодні, напередодні Дня журналіста, який в Україні щорічно відзначається 6 червня, Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко привітав директора ТОВ «Редакція газети «Вісник Великобурлуччини» Лідію Лукашову та весь трудовий колектив редакції з їхнім професійним святом.

За вагомі трудові та творчі здобутки, оперативне та об’єктивне висвітлення суспільного, соціально-економічного і культурного життя Великобурлуцької територіальної громади колектив редакції був нагороджений Почесною грамотою Великобурлуцької селищної ради.

Віктор Терещенко, вручаючи почесну відзнаку та подарунок, подякував  медійникам за сумлінну працю, а також побажав нових професійних успіхів, творчого натхнення, миру, міцного здоров’я та особистого щастя.