У Григорівському старостинському окрузі організували святкові заходи для дітей

Дата: 02.06.2021 16:40

1 та 2 червня у селі Григорівка та в селі Хатнє працівники сільських закладів культури разом з педагогічними колективами Григорівського та Хатнянського ліцею підготували та провели святкові заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.

Дітлахів зі святом привітали староста Григорівського старостинського округу Великобурлуцької селищної ради Віктор Гунченко, директори ліцеїв Ірина Плахотіна та Олена Бітюкова, побажали їм зростати здоровими і щасливими, а також весело відпочити під час літніх канікул.

Для малечі у ці дні провели концерт, спортивну естафету, конкурс малюнків. Діти отримали дипломи, подяки та подарунки.

На свято також завітали поліцейські офіцери громади Віталій Пономар та Олексій Кормілець. Вони провели з дітьми бесіду про безпеку дорожнього руху в період літніх канікул, а також організували для них цікаву вікторину та фотосесію.