Подарунки для маленьких мешканців громади до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 21:49

Сьогодні, 1 червня, в усьому світі традиційно відзначають Міжнародний день захисту дітей. І хоча нинішнього року знову доводиться святкувати його в умовах карантинних обмежень, у Великобурлуцькій громаді не залишили без уваги дітей особливо вразливих категорій і підготували для них солодкі подарунки. Кошти на їх придбання були виділені з місцевого бюджету.

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради Тетяна Рябенко та директор Великобурлуцького селищного центру соціальних служб Віта Шишкова відвідали усі шість дитячих будинків сімейного типу і прийомну сім’ю,  що функціонують на території Великобурлуцької громади, та в яких виховується 52 дитини. Керівники привітали зі святом батьків і малечу та вручили їм торти.

Також до Дня захисту дітей великі набори солодощів придбали для 29 дітей під опікою, 34 дітей з інвалідністю, а 8 з них, які мають категорію «А» інвалідності, отримали в подарунок ще й м’яку іграшку.