Інформація про стан захворюваності на Covid-19 у Великобурлуцькій громаді

Дата: 01.06.2021 11:29

Станом на 31 травня 2021 року на Великобурлуччині з початку поточного року виявлено 296 випадків на Covid-19, з них 17 дітей. За останній тиждень зареєстровано 10 нових випадків. Про це повідомила директор КНП «Великобурлуцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Доля під час робочої наради, що проходила 01 червня у Великобурлуцькій селищній раді.

Станом на 31 травня 2021 року по Великобурлуцькій  селищній раді підтверджених випадків на Covid-19 - 254, з них 14 дітей, за останній тиждень всього -10. На амбулаторному лікуванні знаходиться 24 особи, на стаціонарному - 7 осіб, померло 8 осіб, вилікувалось 215 осіб.

Станом на 31 травня 2021 року по Вільхуватській сільській раді підтверджених випадків на Covid-19 - 42, з них 3 дитини, за останній тиждень всього – 0. На амбулаторному лікуванні знаходиться 5 осіб, на стаціонарному - 2 особи, померла 1 особа, вилікувалось 34 особи.