До уваги агровиробників!

Дата: 31.05.2021 16:47

АТ «Аграрний фонд» впроваджує форвардну програму по закупівлі зерна гречки врожаю 2021 року.

Мінімальна закупівельна партія від 20 тонн.

Закупівельна ціна, виходячи з якої здійснюватиметься передплата за договорами – 19000 грн/тонну.

Розмір авансового платежу за форвардним контрактом становить на рівні 70%.

Остаточний розрахунок із сільгоспвиробником буде проведено після його поставки гречки на зерносховище.

Детальну інформацію стосовно умов форвардної програми можна отримати у відділі АТ «Аграрний фонд» у Харківській області за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 79, контактні телефони: (057) 752-18-35; моб. 067-328-65-87.