Відбулося пленарне засідання 12 сесії Великобурлуцької селищної ради 8 скликання

Дата: 25.05.2021 16:53

В ході сесії, яку сьогодні, 25 травня, провів Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, депутатами селищної ради були прийняті рішення:

• про внесення змін до структури апарату та виконавчих органів Великобурлуцької селищної ради;
  • про внесення змін до структури Комунальної установи «Трудовий архів» Великобурлуцької селищної ради та про затвердження Положення про оплату праці працівникам Комунальної установи «Трудовий архів» Великобурлуцької селищної ради;
  • про перейменування фінансово-господарського відділу Великобурлуцької селищної ради в відділ бухгалтерського обліку та звітності та затвердження Положення;
  • про передачу автобусів в оперативне управління Управлінню освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради;
  • про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів на території Великобурлуцької селищної ради на 2021 рік;
  • про створення Комунальної установи «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Великобурлуцької селищної ради;
  • про створення відділення з надання соціальних послуг для осіб похилого віку та інвалідів у КНП «Великобурлуцька центральна лікарня»;
  • про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Великобурлуцька центральна лікарня» на участь у проєкті «Сонячна енергетика»;
  • про виділення коштів на співфінансування мініпроєкту «Здорова громада»;
  • про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ  Великобурлуцького району до комунальної власності Великобурлуцької селищної ради книжок Оковитої Клавдії Онисимівни.
  • про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання № 76-8 від 23 грудня 2020 року Великобурлуцької селищної ради «Про бюджет Великобурлуцької селищної територіальної громади на 2021 рік».

Під час засідання депутатський корпус прийняв рішення про припинення юридичної особи Комунального закладу «Гниличанський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Теремок» Великобурлуцької селищної ради», а також рішення про припинення юридичної особи Комунального закладу «Гниличанський ліцей Великобурлуцької селищної ради» шляхом приєднання до Комунального закладу «Першогнилицький ліцей Великобурлуцької селищної ради». Були утворені комісії з припинення юридичної особи комунальних закладів, що ліквідуються, та затверджено їх персональний склад.

При цьому депутати не підтримали рішення про зміну типу та перейменування комунальних закладів Великобурлуцької громади: КЗ «Новоолександрівський ліцей Великобурлуцької селищної ради»; КЗ «Катеринівський ліцей Великобурлуцької селищної ради»; КЗ «Григорівський ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Г. Кисельова Великобурлуцької селищної ради»; КЗ «Червонохвильський ліцей Великобурлуцької селищної ради».

З метою забезпечення процесу регулювання планомірного використання території с. Горяне, створення дієвих правових і організаційних умов щодо провадження містобудівної діяльності, на сесії було внесені зміни до Програми «Розроблення генерального плану та плану зонування території с. Горяне Великобурлуцької селищної ради» на 2020 – 2021 роки.

Задля забезпечення єдиного порядку написання назв, внесення достовірної інформації до словників, єдиних та державних реєстрів був затверджений Перелік назв вулиць та провулків у населених пунктах Великобурлуцької територіальної громади.

Також депутати розглянули ряд земельних питань та прийняли відповідні рішення.