Для Великобурлуцького Центру ПМСД придбають сучасну медичну апаратуру

Дата: 24.05.2021 15:20

21 травня під керівництвом голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна відбулося засідання Конкурсної комісії обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді».

Відповідно до Плану проведення обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» була оцінена 41 проєктна заявка. Для подальшої реалізації комісія відібрала 31 проєкт, серед яких проєкт «Здорова громада» Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобурлуцької селищної ради Куп’янського району.

Реалізація проєкту «Здорова громада» передбачає закупку діагностично-лабораторного обладнання, а саме - придбання аналізатора сечі та біохімічного напівавтоматичного аналізатора для проведення біохімічного аналізу крові. Придбання нового сучасного лабораторного обладнання дасть можливість вчасно і точно діагностувати різні види захворювань, покращити якість надання медичної допомоги жителям Великобурлуцької громади, які обслуговуються амбулаторіями загальної практики сімейної медицини у селищі Великий Бурлук, селі Шипувате, селі Червона Хвиля, а також фельдшерсько-акушерськими, фельдшерськими пунктами у населених пунктах громади. Також лабораторні обстеження можуть використовувати й інші лікарі, з якими уклали декларації мешканці інших громад.