Про хід проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території Великобурлуцької територіальної громади

Дата: 24.05.2021 11:57

У зв’язку з карантинними обмеженнями, акція, що стартувала в громаді у квітні, проводиться комунальним водопровідно-каналізаційним підприємством «Водоканал», без широкого залучення громадськості, підприємств, установ та організацій. Також роботи у рамках акції виконують 52 підсобні робітники, які щомісяця працевлаштовуються на період громадських робіт. Вони працюють в старостинських округах та на території смт Великий Бурлук. У зв’язку з відсутністю фінансування таких робіт центром зайнятості, заробітна плата їм виплачується за рахунок коштів селищного бюджету.

В цей період виконуються різнопланові роботи. По-перше, до свят Великодня та 8, 9 Травня було приведено до належного стану кладовища, меморіальні комплекси та пам’ятні знаки загиблим в роки Другої світової війни.

Як повідомив начальник відділу благоустрою та комунальної власності селищної ради Олександр Павлов, на постійній основі проводяться роботи з прибирання та впорядкування території селища Великий Бурлук та прилеглих населених пунктів, зокрема: підмітання тротуарів та проїжджої частини, збирання сміття та очищення вуличних урн в місцях масового скупчення людей, обрізка сухого гілля та видалення аварійних дерев, обкіс трави газонів, парку, узбіччя, тротуарів, дитячих майданчиків. Виконується робота з виявлення та ліквідації стихійних звалищ, наприклад, останнє було розчищено по вул. Шевченка біля КВКП «Водоканал».

Щосереди проводиться обробка дезинфікуючим засобом під’їздів, зупинок, контейнерних майданчиків та інших місць скупчення людей.

В рамках запланованих заходів було виконано наступні роботи:

- облаштовані клумби в центральній частині смт Великий Бурлук;

- частково приведено в належний стан місця ліквідації поривів водогінних мереж;

- продовжуються роботи з відновлення вуличного освітлення (замінено більше 20 світлодіодних ламп);

- обстежуються та по мірі необхідності ремонтуються лавки та урни на території паркової зони;

- проведено ямковий ремонт вул. Центральна, вул. Транспортна,
вул. Сонячна, вул. Весняна. Загальна площа дорожнього покриття, яке було замінено становить 757,6 кв. м, загальна вартість робіт склала близько 500 тис. грн.

Аналогічні заходи реалізуються в старостинських округах селищної ради, відповідну роботу організовують та контролюють старости.