Інформація про хід вакцинації від COVID-19 на Великобурлуччині

Дата: 21.05.2021 16:02

Як повідомляє адміністрація КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД»,  станом на 20 травня 2021 року в пункті щеплення АЗПСМ смт Великий Бурлук вакцинувалися від COVID-19 (вакциною CoviShield) 100 осіб, з них:  працівники КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» - 12 осіб, працівники КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» -4 особи,  працівники екстреної медичної допомоги -14 осіб, працівники аптек -2 особи, учасники АТО та військовослужбовці -7 осіб, працівники поліції - 6 осіб, працівники освіти -38 чол, особи від 18-80 років-17 чол.

Станом на 20 травня 2021 року мобільною бригадою АЗПСМ смт Великий Бурлук вакцинувалися від COVID-19 (вакциною Коронавак) 40 осіб:  маломобільна група населення та особи, що за ними доглядають-32 особи, працівники КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» -3 особи,  працівники КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» -1 особа, освіта - 4 особи.

20 травня 2021 року мобільною бригадою АЗПСМ смт Великий Бурлук вакцинувалися від COVID-19 (вакциною Коронавак) 7 осіб (друга доза): маломобільна група населення та особи, що за ними доглядають -7 осіб.

Станом на 20 травня 2021 року мобільною бригадою  та в пунктах щеплення АЗПСМ смт Великий Бурлук  та АЗПСМ смт Приколотне вакцинувалися від COVID-19 (вакциною AstraZeneca) 180 осіб: маломобільна група населення та особи, що за ними доглядають - 5 осіб, працівники КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» - 3 особи, працівники освіти -16 осіб, працівники екстреної медицини - 1 особа, соціальні працівники -10 осіб, громадяни віком старше 60 років -145 осіб.

Всі щеплені після вакцинації почували себе добре. Через деякий час у деяких вакцинованих спостерігалася реакція у вигляді підвищення температури тіла.