15 травня стартував «Чемпіонат Великобурлуччини з футболу 2021 року»

Дата: 21.05.2021 15:22

Як повідомив голова Федерації футболу Великобурлуччини Євген Антоненко, бажання взяти участь в цих спортивних змаганнях виявили 8 футбольних команд: «Дружба» (с. Григорівка), «Маяк» ( КФК ПСП Маяк), «Маяк-Підсереднє» (с. Підсереднє), «Приколотне» (смт. Приколотне), «Колос» (КФК с. Гнилиця Перша), «Пальміра» (с. Просянка), «Буряківник» (с. Федорівка), «Зоря» (КФК ТОВ "Зоря").

Перед початком матчу в с. Григорівка гравців команди «Дружба» було нагороджено медалями за перемогу в «Чемпіонаті Великобурлуччини з футболу 2020 року». З минулорічним успіхом футболістів також привітав староста Григорівського старостинського округу Віктор Гунченко, а від імені спонсорів  - Євгеній Купін. Вони побажали всім нових здобутків, адже злагоджена співпраця гравців, вболівальників та спонсорів веде до перемог.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 1-го ТУРУ

15 травня 2021 року